TRUCK PROMOCYJNY 2

Truck promocyjny 2 posiada specjalnie przygotowaną naczepę pod wydarzenia roadshow takie jak festiwale, imprezy plenerowe: sportowe, kulturalne i biznesowe, targi, wystawy tematyczne i inne. Rzeczywista powierzchnia naczepy może być powiększona o hydraulicznie wysuwane podium o wym. 4,8x2,2m, które po rozsunięciu stanowi całośćz naczepą. Oznacza to dodatkowe miejsce na suficie pod oświetlenie i nagłośnienie.
Główne wejście znajduje się z boku naczepy, gdzie rozkłada się schody wraz z bezpiecznymi poręczami. Dodatkowe, przeszklone drzwi wejściowe na fotokomórkę, znajdują się z tyłu naczepy.

Część naczepy zajmuje bar, zaaranżowany w amerykańskim stylu samochodu caddilac. Jest on wyposażony w lodówkę oraz pełny węzel wodno-sanitarny, co pozwala urządzić catering na potrzeby organizowanego wydarzenia lub jako poczęstunek odwiedzających klientów. Dodatkowe udogodnienia w wyposażeniu naczepy to generator prądu i instalacja elektryczna 220V, oświetlenie wewnętrzne, niezależne ogrzewanie/klimatyzacja, telewizor LED, odtwarzacz CD/DVD, system nagłośnienia 2x 500W, konsola DJ z bezprzewodowymi mikrofonami, zabudowane powierzchnie na dystrybutor z wodą oraz odpady.

W przedniej części naczepy znajduje się zabudowane pomieszczenie gospodarcze o wym. 2,5x2,4m, w którym można przewozić i przechowywać materiały reklamowe oraz niezbędny osprzęt wykorzystywany w trakcie imprezy.

Na potrzeby długoterminowego wynajmu, oferujemy możliwość brandingu naczepy, a także zaaranżowanie wewnętrznej powierzchni naczepy zgodnie z wymaganiami klienta. Oferujemy również kompletny pakiet usług związanych z obsługą wydarzeń typu roadshow, włączając wykwalifikowaną kadrę promotorów.

Możliwości wykorzystania:

Akcje prosprzedażowe, kampanie reklamowe, imprezy typu roadshow, wystawy, targi, mobilne stoiska prezentacyjne, mobilne stoiska, kioski, imprezy firmowe, imprezy plenerowe, akcje kulturalne i sportowe

Tagi:

Truck wystawienniczy,  wystawienniczy truck, presentacja, truck , truck roadshow, roadshow truck, truck promocyjny, naczepa promocyjna, naczepa, pół - naczepa roadshow, truck promocyjny, scena mobilna, mobilna scena, Naczepa wystawiennicza, promo truck