BILLBOARD NA PRZYCZEPIE – MOBILNA PRZYCZEPA REKLAMOWA

Reklama billboardowa na przyczepie może być stosowana do przejazdu promocyjnego ulicami miasta. Przyczepa może być ciągnięta za samochodem lub stacjonarna. W przypadku zastosowania stacjonarnego, przyczepa jest umieszczona w konkretnym miejscu, bez konieczności posiadania zezwolenia budowlanego.

Samochód z przyczepą ma dodatkową zaletę, ponieważ na odsłoniętych obszarach i ruchliwych ulicach billboard jest doskonale widoczny i rzucający się w oczy. Cała przyczepa jest oświetlona i wyposażona w system nagłośnienia. Ruch przyczepy może być śledzony online przez system GPS.

Unikalną cechą oferty jest oświetlenie nocne oraz duży rozmiar billboardu, 6 x 3m, w porównaniu do powszechnie stosowanych rozmiarów 5 x 2,4m.

Możliwość najmu długoterminowego lub na kilkudniowe promocje. Przyczepa reklamowa może być wynajęta razem z samochodem lub oddzielnie.

Możliwości wykorzystania:

promocja sprzedaży, akcje promocyjne, akcje prosprzedażowe, akcje zniżkowe, roadshow, kampanie polityczne, kampanie zdrowotne, pokazy drogowe, reklama mobilna

Tagi:

wynajem przyczep reklamowych, przyczepy billboardy samochód, reklamy samochodów, auto billboard, reklama mobilna, przyczepa mobilna, billboard na przyczepie, Roadshow, wynajem billboardów, wynajem reklam, billboard mobilny